Duben 2013

VC Bahrajnu 2013 - osobní hodnocení

23. dubna 2013 v 17:57 | Moramis |  Závody F1 - hodnocení
Je sice úterý ale já teprve teď píši hodnocení na nedělní závod. Jsem ve skluzu. :)

Vettel - 1 - tak takovýhle Sebovo vítězství mi vůbec nevadí :) Jel dobře, rychle a hlavně VYHRÁL :D
Raikkonen - 1 - Kimimu je v podstatě jedno kolikátý startuje na to pódium to dá :)
Grosjean - 1 - konečně získal pořádné body :) a jel rychle
di Resta - 1 - kecálista dojel 4 a byl velmi naspokojený :S
Hamilton - 2 - dlouhou dobu se pohyboval mimo top 10 ale nakonec dojel 5
Peréz - 2 - mega šílenec okruhu...je dosti agrasivní...má to ale + ...závod není nudný :)
Webber - 3 - v jednu chvíli to vypadalo na pódium ale pak se propad a ty 2 poslední kola byla v jeho podání strašná
Vergne - x - havárie -> odstoupení

JInak podle mamky budu mítz formulí žaludeční vředy...tak neobědvám :)

Zítra mizím z dosahu signálu a to do Ostrav - Tisá (nedaleko Česko- saského Švýcarska) na turistický kurz pořádaný mou školou (sportem ku trvalé inveliditě).Slepá vesnice bez signálu, obchodu ale za to s kempem :) Vracím se v neděli :) Bye :D

VC Číny 2013 - osobní hodnocení

14. dubna 2013 v 14:58 | Moramis |  Závody F1 - hodnocení
Závod byl takový prapodivný...moc se mi nelíbil...ať už se jednalo o výsledky nebo celkový závod (a možná to bylo tím že jsem málo spala).

1. Alonso - 1 - povedl se mu start a opotřebení pneumatik nebylo tak strašné
2. Raikkonen - 2 - nepovedený start a ťukanec s Perézem mu moc nepomohl
3. Hamilton - 2 - jel jak mohl a jak mu auto dovolila...na konci závodu měl dost štěstí
4. Vettel - 1 - vzdal se kvalifikaci pro strategii (stajně jako v Monaku..kde dojel také 4)
5. Button - 1 - jeho pověstné šetření mu vyneslo konečné 5. místo
6. Massa - 3 - start závodu a 1. stint nebyl špatný ale pak už jen jrzdil dokola a propadal se
7. Ricciardo - 1 - moc pěkný výsledek jak pro Daniela tak pro STR
8. di Resta - 3 - po bodově prázdné Malajsii ískal body, ale ten ťukanec s týmovým kolegou nebyl zrovna dobrý
9. Grosjean - 3 stále se s autem trápí a za svým týmovým kolegou výrazně zaostává
10. Hülkengerg - 2 - start a začátek závodu jel velmi dobře pak ale i přes jinou strategii stavil v boxech s těmi na standartní strategii